Nasze usługi

Przygotowanie do rejestracji

AkcyzaSamochodowa.pl to platforma, która powstała po to, abyś szybko i sprawnie przygotował swoje auto do rejestracji: bez straty czasu na załatwianie niezbędnych formalności.
Oferujemy Ci wsparcie na każdym etapie przygotowań: począwszy od tłumaczeń, skończywszy na załatwianiu spraw w urzędzie celnym.
Czytaj więcej

Tłumaczenia samochodowe

Na AkcyzaSamochodowa.pl przetłumaczysz wszelkie dokumenty dotyczące aut sprowadzonych z zagranicy. Będą to nie tylko tłumaczenia przysięgłe, które są wymagane przy rejestracji, ale również tłumaczenia zwykłe.
Dokumenty mogą dotyczyć samochodów osobowych, ciężarowych, kładów, przyczep kempingowych, motocykli oraz innych modeli. Przetłumaczysz u nas także specyfikacje techniczne, książki serwisowe, dokumentacje ubezpieczyciela oraz inne dokumenty.
Czytaj więcej

Duplikaty zagubionego dowodu rejestracyjnego

Zaginięcie dowodu rejestracyjnego to żaden problem. Przynajmniej z AkcyzaSamochodowa.pl. Dlaczego?
W życiu przytrafiają się nam różne, nieprzewidziane sytuacje.
I tylko jedno jest pewne: bez dowodu rejestracyjnego nie zarejestrujesz samochodu. Będzie on stał bezużyteczny i czekał, aż wrócisz do gry.
Nie ważne jednak, co się stało. Ważne, jak zareagujesz w konkretnej sytuacji. A możesz zareagować szybko i skutecznie.
Czytaj więcej

Doradztwo

Służymy swoją wiedzą i wsparciem. Zadzwoń do nas już teraz i powiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Jesteśmy dla Ciebie dostępni pod numerem +48 690 99 36 36.
Odpowiemy też sprawnie na Twojego maila. Wyślij go na adres bok@akcyzasamochodowa.pl

Masz pytania? Zainteresował Cię artykuł?

Copyrights: AkcyzaSamochodowa.pl