O nas

Portal AkcyzaSamochodowa.pl powstał po to, aby uwolnić Cię od tego, czego nie lubisz i na co nie chcesz tracić czasu po sprowadzeniu auta z zagranicy, czyli kolejek, wypełniania dokumentów i przedzierania się przez przepisy prawne. Dlaczego? Ponieważ wszystkie sprawy urzędowe związane przygotowaniem samochodu do rejestracji załatwimy za Ciebie.

A może by tak…

Portal AkcyzaSamochodowa.pl jest częścią Biura Tłumaczeń RADMAL działającego od 2008 roku i na początku… wcale nie było go w planach. Usługa przygotowania do rejestracji pojazdów sprowadzonych z zagranicy powstała w naturalny sposób, bo wyniknęła z potrzeb naszych Klientów, którzy zamawiali u nas tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych.

Na co dzień spotykaliśmy się z osobami, które zakupiły samochód i w zasadzie nie wiedziały, co dalej… W wydziałach komunikacji odsyłane były do innych urzędów, wspominały coś o tłumaczeniach, terminach, opłatach i innych niezrozumiałych obowiązkach.

Wszystkie Formalności w Jednym Miejscu

Od początku naszej działalności mieliśmy jeden cel, którym jest wychodzenie naprzeciw potrzeb naszych Klientów i ułatwianie im codziennego życia. To właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć kompleksową usługę i poszerzyliśmy zakres naszej działalności. Nie tylko tłumaczymy dokumenty, ale także przygotowujemy samochody do rejestracji.

Nasza praca to:
• tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych,
• doradztwo w zakresie przepisów,
• przygotowanie pełnej dokumentacji wymaganej do rejestracji pojazdu (urząd skarbowy)
• zgłoszenie sprowadzonego auta w urzędzie celnym

Dzięki nam oszczędzasz swój czas. Nie musisz znać aktualnych przepisów, terminów ani wymaganych formularzy urzędowych.
Formalności ograniczamy do absolutnego minimum. Jesteśmy w stanie Ci pomóc bez względu na to, skąd jesteś.
AkcyzaSamochodowa.pl to: wygoda, oszczędność czasu, pewność dopełnienia formalności urzędowych.

Strzał w Dziesiątkę

Gąszcz przepisów, wymogów, terminów oraz konieczność wyjazdów do odległych urzędów celnych, w połączeniu z oczekiwaniem w kolejkach, sprawiły, że nasza pomoc zaczęła być doceniana. 

Po czym to poznaliśmy? Ano po tym, że usługa przygotowania do rejestracji stawała się coraz bardziej popularna i pożądana. Do dnia dzisiejszego skorzystało z niej kilka tysięcy osób. Przygotowywaliśmy do rejestracji kilkanaście tysięcy aut. Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy transportowe, autokomisy i inne podmioty gospodarcze.

Dla Kogo Jest Akcyzasamochodowa.pl?

Akcyzasamochodowa.pl jest dla każdego, kto ceni swój czas, chce szybko zarejestrować swój samochód i cieszyć się z jazdy swoim nowym autem. Robimy wszystko, aby sprawy urzędowe zamienić w miłą obsługę bez zbędnej biurokracji.

Dzięki nabytemu doświadczeniu realizujemy usługi w całej Polsce.
Obowiązki zostaw nam. Ty ciesz się swoim nowym autem.
Zadzwoń do nas już teraz. Zobacz, jak możemy ułatwić Ci życie.

Masz pytania? Zainteresował Cię artykuł?

Copyrights: AkcyzaSamochodowa.pl