Instrukcje/opisy

Zobacz, jak proste jest przygotowanie dokumentów i plików do wysyłki.

 

Instrukcja skanowania dowodów rejestracyjnych.

Przesłanie prawidłowych skanów dokumentów samochodowych na adres bok@akcyzasamochodowa.pl to pierwszy krok do naszej współpracy, a więc szybkiej rejestracji auta. Każdy element dokumentu jest ważny dla naszych tłumaczy, dlatego tak istotne jest prawidłowe wypełnienie i przesłanie niezbędnej dokumentacji.
Pamiętaj: brak kompletu dokumentów/nieprawidłowo wypełnione dokumenty = brak rejestracji auta w wydziale komunikacji.

Jako pomocny przykład posłużą Ci dowody niemieckie oraz belgijskie.

Zobacz: Instrukcja Skanowania

 

Lista Wysyłkowa

Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego, aby realizacja usługi przebiegała sprawnie, przygotowaliśmy wzór listy sprawdzającej przed wysyłką. Znajdziesz tu wykaz niezbędnych dokumentów, potrzebnych do przygotowania auta do rejestracji. Lista, którą od nas otrzymasz będzie dopasowana do Twoich potrzeb. To nie wszystko. Razem z listą otrzymasz od nas komplet dokumentów do podpisania.

Zobacz: Przykładowa Lista Wysyłkowa

 

Lista do Rejestracji

Po otrzymaniu od nas kompletu dokumentów, pozostaje jedynie rejestracja auta. Wizyta w wydziale komunikacji, także wymaga przygotowania. Dlatego, abyś był dobrze przygotowany i czuł się pewnie podczas rozmowy z urzędnikiem, dostarczamy Ci Listę do Rejestracji (podlinkować) Lista do rejestracji to wykaz dokumentów, wymaganych podczas wizyty w urzędzie.
Zobacz: Lista do Rejestracji

 

Najważniejsze warunki realizacji usługi

Twój czas jest dla nas ważny. Dlatego zamiast długiego regulaminu i zawiłych przepisów prawnych przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie i czytelne warunki realizacji zlecenia. Przeczytaj je przed zamówieniem usługi. Dzięki temu od razu wszystko będzie dla Ciebie jasne. Sam widzisz, z AkcyzaSamochodowa.pl wszystko jest proste! Podlinkować do strony z warunkami współpracy.

Zobacz: Zasady Współpracy

Masz pytania? Zainteresował Cię artykuł?

Copyrights: AkcyzaSamochodowa.pl