Co to jest Carvertical – czy się opłaca?

carvertical_akcyzasamochodowa

 

Na zakup samochodu decyduje się coraz większa ilość osób, o czym świadczą stale powiększające się statystyki ilości samochodów przypadających na jednego mieszkańca danego miasta. Kiedy wybierzemy już auto, które najlepiej odpowiada nam pod względem wizualnym, należy przejść do stanu technicznego. Zdecydowana większość osób kupujących samochody, decyduje się na wybór rynku wtórnego. Nowe samochody są drogie, dlatego też auta używane cieszą się bardzo dużą popularnością, jednakże powszechna jest także opinia o oszustwach i sprzedawaniu samochodów z bardzo dyskusyjną historią. Wówczas zakup takiego auta wiąże się z postępującymi kosztami po stronie nabywcy, dlatego przed zakupem warto jest dokładnie sprawdzić każdy pojazd. Jednym z najlepszych sposobów, aby rzetelnie, dokładnie i szybko sprawdzić historię samochodu jest usługa Carvertical. Na czym polega nietuzinkowość carvertcal i dlaczego usługa ta szturmem podbija rynek aut z drugiej ręki?

Numer VIN, czyli sposób na sprawdzenie historii samochodu

Kupując nowe auto chcemy, aby nasz nowy pojazd był nie tylko piękny pod względem wizualnym, ale także zadowalający, jeśli chodzi o jego techniczne elementy. Niestety bardzo powszechną praktyką jest zatajanie prawdziwej historii pojazdu, co w wielu przypadkach kończy się nie tylko dużymi kosztami naprawy takich wadliwych samochodów, ale także wypadkami. Historia samochodu jest tak naprawdę kluczowa, ponieważ to właśnie zawarte w niej informacje definiują czy zakup danego auta jest opłacalny, a także przede wszystkim bezpieczny. Głównym elementem, który pozwala ustalić jaka była historia auta, jest numer VIN. Każdy samochód posiada przypisany unikalny numer VIN (Vehicle Identification Number), który nadawany jest jeszcze w fabryce podczas produkcji. Zestawienie kombinacji 17 cyfr i liter można spokojnie porównać do przypisywanego przy urodzeniu numeru PESEL – sprawdzenie VIN pozwala na szybką i dokładną identyfikację danego samochodu. Numer VIN jest czymś czego nie da się podrobić, dlatego weryfikacja VIN to jedyny sposób na dokładnie sprawdzenie konkretnego auta. Warto w tym miejscu podkreślić, w którym miejscu znajduje się numer VIN, ponieważ początkujący kierowcy nie zawsze wiedzą gdzie należy go szukać. Po pierwsze znajduje się on w dowodzie rejestracyjnym, jednakże, jeśli chce porównać się go z tym naniesionym na samochód, należy go szukać m.in:
• na prawym dolnym rogu przedniej szyby,
• na komorze silnika,
• na wewnętrznej stronie środkowego słupka karoserii,
• na podłodze bagażnika,
• w okolicach gniazda prawego amortyzatora.

 

W jaki sposób sprawdzić samochód dzięki Carvertical?

Jak ustaliliśmy powyżej, numer VIN pozwala na dokładną weryfikację samochodu, dzięki zapisanej historii pojazdu. Warto podkreślić, że wystarczy tylko 17-cyfrowy numer, aby w pełni zweryfikować historię danego pojazdu. Serwis CarVertical jest obecnie najpopularniejszym serwisem tego typu w Polsce. Wpisując na stronie CarVertical numer VIN, dostajemy bardzo obszerny raport, który zawiera:
• historię serwisów pojazdu,
• jego archiwalne zdjęcia,
• typowe usterki każdego modelu,
• raport dotyczący ukrytych uszkodzeń,
• ilość właścicieli,
• informacje dotyczące ewentualnego cofnięcia licznika przebiegu,
• zapisy o kradzieżach,
• wiele innych przydatnych i cennych informacji.

Dlaczego to właśnie CarVertical jest numerem jeden, jeśli chodzi o sprawdzanie historii pojazdu? Otóż bardzo ważnym aspektem całej usługi jest innowacyjna technologia block-chain znana chociażby z kryptowalut takich jak Bitcoin. W dużym uproszczeniu - jest to cyfrowa księga transakcji, która dzięki oparciu na kryptografii, gwarantuje, że dane historii samochodu nie mogą być w żaden sposób kasowane, ani modyfikowane. Dzięki temu zakup używanego samochodu nie jest już w żadnym wypadku ryzykowny, ponieważ weryfikacja VIN za pomocą CarVertical w pełni zabezpiecza kupującego.

 

Dlaczego CarVertical jest lepszy od serwisów autoDNA, Autobaza i HistoriaPojazdu?

CarVertical jest obecnie numerem jeden w Polsce wśród serwisów weryfikujących samochody po numerze VIN. Zalety i szczegółowe porównanie do serwisów takich jak Autobaza, HistoriaPojazdu i autoDNA można zobaczyć w poniższych tabelach.

CarVerticalHistoriaPojazdu
Znajomość numeru VIN wystarczy, aby uzyskać raportX
Międzynarodowe źródła danychX
Natychmiastowe otrzymanie raportu
Sprawdza urzędowe i prywatne bazy danych kradzionych pojazdów w Europie i Ameryce PółnocnejX
Wypadki międzynarodoweX
Szczegółowy raport dotyczący uszkodzeńX
Jeden raport dla wszystkich przypadków
ZdjęciaX
Obsługa klienta i pomoc w czasie rzeczywistymX
Zrozumiałe informacje
Dane bezpośrednio z pojazdów(raporty połączone z siecią)X
Nowatorska technologia blockchainX
Nadchodząca konserwacja – przewidywane kosztyX
Instrukcje wyszukiwania VIN – zadbaj o bezpieczeństwoX
Usterki typowe dla modelu – podejmij świadomą decyzjęX
Szczegółowe dane techniczne i wyposażenieX

 

CarVerticalautoDNAAutobaza
Bezpłatna kontrola wstępna
Natychmiastowe otrzymanie raportu
Baza danych skradzionych pojazdów
Cena raportu(ze zdjęciami i informacjami o wypadkach)39,99 zł74,90 zł73,40 zł
Jeden raport dla wszystkich przypadkówXX
Zrozumiałe informacjeXX
Raporty bezpośrednio z pojazdów(raporty połączone z siecią)XX
Nowatorska technologia blockchainXX
Następny serwis – przewidywane kosztyXX
Instrukcje wyszukiwania VIN – zadbaj o bezpieczeństwoXX
Wady modelu – podejmij świadomą decyzjęXX

Wybierz CarVertical i kupuj samochód bez nerwów!

Zakup nowego samochodu wiąże się z dużymi emocjami, dlatego warto mieć pewność, że wybrane auto będzie służyło przez długie lata, a nie stanie się skarbonką bez dna. Dokładna weryfikacja VIN przez serwis CarVertical pozwala na brak jakichkolwiek obaw przy zakupie samochodu z rynku wtórnego. Co więcej, niska cena raportu CarVertical sprawia, że jest to zdecydowany numer jeden wśród serwisów oferujących weryfikację VIN samochodów z drugiej ręki.

Wybierz serwis CarVertical i miej pewność, że Twój nowy samochód nie będzie miał żadnych ukrytych wad!

logo

Masz pytania? Zainteresował Cię artykuł?

Wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Copyrights: AkcyzaSamochodowa.pl